« terug naar voetbal

Verschuivingen op de Zaanse velden.

18-06-2018 - Door: Peter Seymour

Nordin Bakker naar Volendam - foto Peter Seijmour.Zoals elk jaar ook dit jaar weer veel verschuivingen op de Zaanse velden. Niet alleen verdwijnen er twee clubs (Hellas Sport en Zilvermeeuwen, er komt er ook een voor terug FC Zaandam.

Op zaterdag zijn OFC en Hellas Sport gepromoveert. Zij hebben zich versterkt om ook een treetje hoger mee te kunnen doen.

FC Zaandam (2e klasse)

Nieuwkomers: Sedar Ozturk (Zwaluwen'30), Sem Bolt (KFC), Luuk Steenkamp (PSZ), Martijn Speekhout (PSZ),  Noel Armanda (PSZ), Serdal Ceylan (Zaanlandia za), Bart van de Woude (PSZ), Natano Wattimena (Zaandijk), Lars van Vliet (PSZ), Zino Hartgens (Zilvermeeuwen zo), Mitch Kramer (Bemmel), Erkan Malcoc (Zaanlandia za), Danny Boelhouwer (PSZ),  Jordan Helmut (Zaanlandia za), Murat Boszkurt (zaanlandia za)

Vertrekkers: Bodi Smis (ZCFC), Kiefer Smis (Buitenveldert), Marc Molenaar (Zaandijk).

OFC (2e klasse)

Nieuwkomers: Donny Goos (Meteoor),  Jermaine Fitzjames (Boshuizen), Rochito Groenhart (Meteoor), Giorgio Kuiper (Buiksloot).

Vertrekkers: Nick Klene (Ajax za).

ZCFC (3e klasse)

Nieuwkomers:Bodi Smis (Hellas Sport), Brian Brijs (was gestopt), Brian Meijer (was gestopt), Erno Vreugdenhil (PSZ), Jesper Jonker (KFC), Joël Silooy (Amstelveen/Heemraad), Maurice Stor (Zaanlandia), Rutger de Vos (OFC), Miel Honig (KFC), Marouane El Ibrahimi (KFC).
Vertrekkers:Maurits Groenhof.

Blauw Wit (4e klasse)
Nieuwkomers: L. Dollart (TOB), T. Rond (WSV'30),  Nehemiah Ramos (onbekend), Dylan Kurte (onbekend), K. Schenk (Sporting Krommenie)S. Vreeburg (Fortuna W), , Justin van Schouwen (onbekend), Bosko Dragovic (onbekend)R. Ootes (Fortuna W),

 D. van der Berg (Fortuna W), M. de Vries (Fortuna W), R. Veldhuis (Sporting Krommenie).

 Vertrekkers: A. Ouidate (Hellas Sport), W. Keizer (Hellas Sport).

Rachid El Guebli naar Hercules - foto Peter Seijmour.Ook op zondag veel verschuivingen. De selecties zien er als volgt uit.

OFC (3e divisie)

Nieuwkomers: Daley Venghaus (JOS/Watergraafsmeer), Brian van der Werff (FC Lisse), Omar Limon (JOS/Watergraafsmeer), Deniz Aslan (geen club),  Nick Zeijlmans (FC Volendam), Reda Kharchouch (Quick Boys), Tim Ruder (De Dijk),Chakib Tayeb (De Dijk),Kevin Westmaas (De Dijk),  Alje Wiltenburg (De Dijk), Frank Schilder (De Dijk).

Vertrekkers: Adnan Barakat (AGB), Lars Weistra (Koninklijke HFC), Jeffrey Sam Sin (Koninklijke HFC), Martijn Tjon-A-Njoek (Legmeervogels),  Carlos Groen (Swift), Donny Verdam (United/DAVO),  Marijn Sterk OFC (Ajax).

Fortuna Wormerveer (Hoofdklasse) 

Nieuwkomers: Klaas Woudt (Fortuna W zat), Mohammed Bourcid (Fortuna W zat), Jesse Borst (Purmersteijn), Jason Stekkel (Odin'59), Dilsion Morsen (KFC), Johansser Tollenaar (ADO'20), Derrin Wijdenbosch (OFC), Christian Supusepa (Spakenburg), Emre Ayken (AFC'34),Maarten List (OFC), Stefan Andelic (EDO),  Damian Tamboer (Purmersteijn), Regillio de Mees (Hollandia).

Vertrekkers:  Nick Lenos (Knollendam),  David Araujo Poyato (Saenden), Jordy Araujo Poyato (Saenden), Ido Bonneman (Saenden), Nordin Bakker (FC Volendam), Dwayne Hijstek (Saenden), Ran van der Vliet (Hercules Zaandam),Timo Stam (Saenden), Luc Boon (Sporting Krommenie), Matthijs van der Laan (SVA),Aaron Bruijn (Zeeburgia),  Keffa Bagyabangi (KFC).

Zaanlandia (1e klasse)

Nieuwkomers: Domenico Savastano (Zilvermeeuwen), Cees Kok (RCZ).
Vertrekkers:  Mark Schavemaker (Kennemers), Serkan Emirdag (RWZ), Melicio Goodett (Kennemers), Murat Boszkurt (FC Zaandam).

Assendelft (1e of 2e klasse)

Nieuwkomers: Jesse de Heer (AFC), Syb Visser (Fortuna W),  Mike Jalink (Zeeburgia), Jeremy Kühn (KFC), Tony Hartog (Westzaan),Jesse Schleeper (Westzaan).

Vertrekkers: Ufuk Ulker (Zwaluwen'30), Ali el Ghazali (KFC), Jurre Fatels (ADO'20), Stefan Seijs (SVA).

KFC (2e klasse)

Nieuwkomers: Randy Knoppel (Zilvermeeuwen), Kevin Kroese (Diemen), Kevin Wijndal (Zilvermeeuwen), Juary dos Santos (Zilvermeeuwen), Michael Hooijschuur (Zaandijk), Ali el Ghazali (Assendelft), Keffa Bagyabangi (Fortuna W), Marvin Bonsu (Robin Hood), Micky Boers (Zaandijk), Tristan de Wit (KFC zat), Danny Hemmen (KFC zat), Tobias Bijman (Zaandijk), Peter Klaver (PSZ), Devon Snow (KFC zat), Jesper Pos Zaandijk).

Vertrekkers:  Sem Bolt (FC Zaandam), Marouane el Ibrahim (onbekend), Rocky Nuamah (Buiksloot), Jeremy Kuhn (onbekend), Anthony van Dongen (DEM), Miel Honig (Fortuna W), Issam Ekdiha (niet bekend), Chris Manuputty (Saenden).

Hercules Zaandam (3e klasse)

Nieuwkomers:  Rachid el Geubli (Zilvermeeuwen), Tristan van Oostenbrugge (Zilvermeeuwen), Selcuk Yilmaz (ADO'20), Ozhan Turkmen (Zaanlandia),Ryan van Vliet (Fortuna W).

Vertrekkers:niemand.

SVA (Derde klasse)

Nieuwkomers: , Matthijs van der Laan (Fortuna W), Stefan Seijs (Assendelft)Stef Boon (Fortuna W).

Vertrekkers:  Geen.

Saenden (4e klasse)

Nieuwkomers: Chris Manuputty (KFC),Dwayne Hijstek (Fortuna W), Ido Bonneman (Fortuna W), David Araujo Poyato (Fortuna W), Jordy Araujo Poyato (Fortuna W),  Timo Stam (Fortuna W).

WSV'30 (4e klasse)

Nieuwkomers: Arnout van Oers (Zaandijk), Robin Mak (Jisp).
Vertrekkers: Justin Reij Tjaarda (Knollendam).

Knollendam (4e klasse)

Nieuwkomers: Rik Borrie (Fortuna W),  Jesse van Haren (Fortuna W), Perry Andela (onbekend), Liam Nieuwenhuijs (WSV'30), Nick Lenos (Fortuna W), Ber Luttik (Jisp), Justus Jonk (De Dijk),  Peter Andriessen (Jisp),Justun Reij Tjaarda (WSV'30), Nanne Oud (WSV'30), Andries Selie (WSV'30). 

Vertrekkers: Branco Smit (RCZ), Coen de Jong (Fortuna W), Martin Klos (gestopt), Martijn Mooi (Fortuna W), Lex Meijns (gestopt).

RCZ (vierde klasse)

Nieuw: Revelinho Slooten (Zilvermeeuwen), Branco Smit, Taha Koylü, Huseyin Berber.
Vertrokken:
Cees Kok (Zaanlandia), Jeffrey Koreman (Sv. Marken).

Westzaan (4e klasse)

Nieuwkomers: Niemand.
Vertrekkers: Tony Hartog (Assendelft), Jesse Schleeper (Assendelft).

Sporting Krommenie (4e klasse)

Nieuwkomers: Luc Boon (Fortuna Wormerveer)
Vertrekkers: Clement Ypma (Sporting Krommenie za) en Barry Ypma (Sporting Krommenie za).

Zaandijk (4e klasse)

Nieuwkomers: Marc Molenaar (FC Zaandam)
Vertrekkers: Micky Boers (KFC),  Natano Wattimena (FC Zaandam), Michael Hooijschuur (KFC), Tobias Bijman (KFC), Jesper Pos (KFC).

Rood Wit Zaandam (4e klasse)

Nieuwkomers: Abdelillah Biari (Westzaan zat.), Emre Dündar (Zilvermeeuwen), Ferdi Samat (RCZ), Mucahit Samat (RCZ), Ertugrul Biçe (Zaanlandia zat.), Hasan Ku┼čadasi (Saenden), Serkan Emirdag (Zaanlandia), Onur Sariçam (Zaanlandia zat.), 
Mohammed Amrane (Nieuw West).

Vertrekkers: Adem Öksuz (RWZ zon. 2), Cihan Demir (RWZ zon. 2), Serkan Sakrak (gestopt), Emre Bülbül (gestopt), Tayfun Tufan (gestopt)

Veel nieuwe gezichten gaan nu in voorbereiding op het nieuwe seizoen.

Sociaal:
Open splash