« terug naar atletiek

Een druk competitieweekend voor AV Lycurgus

11-05-2017 - Door: Anjo Galiart​

Lycurgus- foto Peter Seijmour.Afgelopen weekend kwamen er 14 teams in actie voor de competitie. Zaterdag waren de C- en D junioren actief op het complex van AV Trias in Heiloo.

Het eerste team van de jongens junioren C behaalde de eerste plaats met 8400 punten in hun poule. Het tweede team kwam tot een vierde plaats met 5953 punten. Ook het eerste team van de jongen junioren D haalde de eerste plaats met 5401 punten. Het tweede en derde team werden respectievelijk 6 (3760p) en 12e (2028p.

Bij de meisjes junioren C werd het eerste team met 5891 punten tweede. Het tweede team werd 8e met 3515 punten en het derde werd 13e met 699 punten. Het eerste team van de meisjes junioren D haalde een vierde plaats met 4667 punten en het tweede team kwam tot een 11e plaats met 3332 punten. 

Individueel was er voor Sebastiaan Bonte bij het discuswerpen een nieuwe clubrecord bij de jongens junioren C met 52,67m. Goed voor een eerste plaats. Ook een eerste plaats haalde hij bij het kogelstoten met 14,28m. Eerste plaatsen waren er ook voor Harm Janssens bij het Hoogspringen (1,70m), Luca van Diepen op de 800m (02:09.1), Gino van Wijk op de 100m (11,68s). Tenslotte wonnen ze ook de 4x 100m in 48.47s

Bij de Jongens Junioren D waren er twee eerste plaatsen voor Bart Hoogmoed op de 80mh (14,15s) en de 1000m (03:13,6); Jelle Muller won zowel het speerwerpen met 29.03m als het verspringen met 4.57m terwijl Wesley Beentjes het kogelstoten won met 8.08m. ook hier won een team van AV Lycurgus de estafette(4x80m) met een tijd van 45.55s.

Bij de Meisjes junioren C waren er twee eerste plaatsen voor Samantha Frinking op de 800m (02:31.1) en Fabienne Muller bij het kogelstoten (11.43m) Bij de Meisjes junioren D haalde Tessa van Herp een tweetal eerste plaatsen: hoogspringen : 1.40m en 1000m:03:22,5.

Zondag kwamen de A-junioren in actie in Haarlem en de masters (vrouwen en mannen) in Den Helder. De meisjes junioren A kwamen tot vierde plaats met 7651 punten en de jongens A tot een zevende plaats met 6738 punten. Bij de jongens won Jelle de Jong het kogelstoten met 12,83m en bij de meisjes waren er tweede plaatsen voor Annebel Jaarsma (polsstokhoogspringen 3,10m) en Nora de Winter (800m 02:29,1). De masterploegen behaalde bij de mannen in hun poule een vierde plaats met 5198 punten en de vrouwen een zesde plaats met 3697 punten. Richard Janssens won zijn onderdeel de 200m in een tijd van 24,98s Patrick Groot wierp de discus het verst (46,48m). Bij de vrouwen won Tanja van der Plas het verspringen met 4.85m.


Jongens Junior C
Gino van Wijk 100m 11,68s
Mees Tuijn 100m 12,9s
Twan Deumers 100m 13,15s
Milan van Leeuwen 100m 13,51s
Kem Herrema 100m 13,94s
Job Baltes 100m 14,16s
Luca van Diepen 800m 02:10,9
Twan Deumers 800m 02:17,7
Lukas Vijn 800m 02:24,4
Seb Wals 800m 02:28,1
Arend Plomp 800m 02:30,2
Teun Hoek 800m 02:33,5
Gino van Wijk 100mh 16,12s
Wouter Konijn 100mh 17,99s
Teun Hoek 100mh 18,57s
Seb Wals 100mh 18,62s
Arend Plomp 100mh 19,41s
Jasper van de Wetering 100mh 21,53s
AV Lycurgus JC Team 1 (4x100m)estafette 48,47s
AV Lycurgus JC Team 2 (4x100m)estafette 55,09s
Sam van Dijk Speerwerpen 33,34s
Seb Wals Speerwerpen 28,45s
Kalle Veldhuisen Speerwerpen 25,37s
Sebastiaan Bonte discuswerpen 52,67s
Teun de Koning discuswerpen 50,43s
Kem Herrema discuswerpen 21,09s
Sebastiaan Bonte Kogelstoten 14,28s
Teun de Koning Kogelstoten 13,13s
Kem Herrema Kogelstoten 8,68s
Harm Janssens Hoogspringen 1,70m
Wouter Konijn Hoogspringen 1,50m
Kalle Veldhuisen Hoogspringen 1,50m
Job Baltes Hoogspringen 1,45m
Harm Janssens Verspringen 5,36m
Mees Tuijn Verspringen 4,87m
Teun Hoek Verspringen 4,09m
Arend Plomp Verspringen 3,95m

Jongens D
Wesley Beentjes 80m 11,93s
Bryan van der Putten 80m 12,11s
Zack Rot 80m 12,25s
Jesse Looren de Jong 80m 12,34s
Miguel Kemna De La Iglesia 80m 12,37s
Joris Cotterink 80m 12,77s
Shawn Dokter 80m 13,73s
Robin Kriek 80m 14,39s
Matthijs Bosse 80m 15,41s
Bart Hoogmoed 1000m 03:13,6
Wesley Steenbakker 1000m 03:30,0
Sil Westenbrink 1000m 03:32,6
Finn Castricum 1000m 03:41,0
Jonne Roos 1000m 03:42,6
Miguel Kemna De La Iglesia 1000m 03:51,4
Robin Kriek 1000m 04:42,1
Bart Hoogmoed 80mh 14,15s
Jelle Muller 80mh 14,59s
Sil Westenbrink 80mh 15,81s
Zack Rot 80mh 17,34s
Jonne Roos 80mh 17,82s
Shawn Dokter 80mh 18,50s
Senna Kracht 80mh 19,05s
AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) estafette JJD 45,55s
AV Lycurgus JD Team 3 (4x80m) estafette JJD 54,64s
AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) estafette JJD DQ
Jelle Muller Speerwerpen 29,03m
Wesley Steenbakker Speerwerpen 23,64m
Bryan van der Putten Speerwerpen 21,67m
Luan Kruijff Speerwerpen 9,22m
Wesley Beentjes Kogelstoten 8,08m
Wesley Steenbakker Kogelstoten 6,22m
Senna Kracht Kogelstoten 5,58m
Luan Kruijff Kogelstoten 5,14m
Ot van der Wolf Kogelstoten DQ

Jesse Looren de Jong Hoogspringen 1,40m
Wesley Beentjes Hoogspringen 1,40m
Joris Cotterink Hoogspringen 1,20m
Seda Kooks Hoogspringen 1,10m
Matthijs Bosse Hoogspringen NM
Jelle Muller Verspringen 4,57m
Joris Cotterink Verspringen 4,18m
Sil Westenbrink Verspringen 3,94m
Seda Kooks Verspringen 3,76m
Finn Castricum Verspringen 3,75m
Luan Kruijff Verspringen 2,72m

Meisjes Junior C
Mara Cotterink 80m 10,73s
Samantha Frinking 80m 11,28s
Jaden Vermeulen 80m 11,41s
Iris Luten 80m 12,88s
Jingshi Brasser 80m 13,70s
Samantha Frinking 800m 02:31,1
Milana Sikkema 800m 02:45,1
Mila Kneefel 800m 02:51,9
Nadia Lensen 800m 03:01,6
Mirte Janssen 800m 03:13,4
Jingshi Brasser 800m 03:17,6
Lieke Vet 800m 03:57,2
Mara Cotterink 80mH 14,21s
Mila Kneefel 80mH 15,97s
Nadia Lensen 80mH 17,11s
Charon Lak 80mH 17,31s
Jingshi Brasser 80mH 17,88s
Femke van Balen 80mH 18,55s
AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m)estafette 43,23s
AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m)estafette 47,83s
AV Lycurgus MC Team 3 (4x80m)estafette DNS
Fabienne Muller Discuswerpen 30,22m
Britt Rodenburg Discuswerpen 18,74m
Lieke Vet Discuswerpen 14,44m
Raisa Diehl Discuswerpen 12,41m
Sidhe Both Discuswerpen 9,32m
Fabienne Muller Kogelstoten 11,43m
Britt Rodenburg Kogelstoten 9,18m
Dagmar Salomons Kogelstoten 7,30m
Raisa Diehl Kogelstoten 6,06m
Lieke Vet kogelstoten 3,88m
Mara Cotterink Hoogspringen 1,50m
Dagmar Salomons Hoogspringen 1,40m
Mila Kneefel Hoogspringen 1,30m
Iris Luten Hoogspringen 1,25m
Sidhe Both Hoogspringen 1,10m
Charon Lak Verspringen 4,75m
Jaden Vermeulen Verspringen 3,84m
Femke van Balen Verspringen 3,79m
Mirte Janssen Verspringen m3,64

Meisjes junoren D
Merel van Maasdam 60m 9,06s
Bella Barboza Solorzano 60m 9,51s
Silvie Berkhout 60m 10,02s
Floor Scholtens 60m 10,57s
Evi Kleijn 60m 11,33s
Tessa van Herp 1000m 03:22,5
Nynke Kooij 1000m 03:58,4
Estella Verwiel 1000m 03:58,9
Isabella Kruijff 1000m 04:04,2
Madelon van der Laan 1000m 04:21,5
Tessa van Herp 60mh 12,86s
Isabella Kruijff 60mh 12,99s
Sacha Kroon 60mh 13,84s
Bella Barboza Solorzano 60mh 15,01s
Eliene van der Veer 60mh 15,14s
Nynke Kooij 60mh 17,77s
AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) 37,04
AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) 37,73
Loes Winter Speerwerpen 14,83m
Silvie Berkhout Speerwerpen 12,17m
Femke Haverkort Speerwerpen 9,98m
Lian Kuijken Speerwerpen 8,29m
Sofie Bruintjes Discuswerpen 17,02m
Floor Scholtens Discuswerpen 16,09m
Estella Verwiel Discuswerpen 14,10m
Loes Winter Kogelstoten 8,6om
Sofie Bruintjes Kogelstoten 7,94m
Floor Scholtens Kogelstoten 5,84m
Madelon van der LaanKogelstoten 5,34m
Tessa van Herp Hoogspringen 1,40m
Noa van Langen Hoogspringen 1,20m
Nynke Kooij Hoogspringen 1,20m
Eliene van der Veer Hoogspringen 1,15m
Merel van Maasdam Verspringen 3,95m
Femke Haverkort Verspringen 3,51m
Sacha Kroon Verspringen 3,39m
Evi Kleijn Verspringen 2,79m

Jongens Junior A 7e plaats 6738punten
11 Sjoerd Wezelenburg 100m 11,64s
16 Casper van den Top 100m 11,99s
14 Sjoerd Wezelenburg 200m 23,70s
22 Casper van den Top 200m 24,80s
5 Fabian Pusceddu 800m 02:03,9
9 Coen Blanson Henkemans 1500m 04:36,6
13 Mike de Dood 1500m 04:45,5
6 Mats Tjepkema 400mh 01:01,5
10 AV Lycurgus Jongens (4x400m) estafette 03:46.1
3 Sjoerd Wezelenburg speerwerpen 46,18m
17 Olle Bosma speerwerpen 38,54m
9 Marten Voorberg discuswerpen 31,46m
10 Jesse Pupping discuswerpen 30,95m
1 Jelle de Jong kogelstoten 12,83m
12 Marten Voorberg kogelstoten 10,88m
3 Jelle de Jong hoogspringen 1,85m
6 Jelmer van Diepen hoogspringen 1,80m
12 Jelmer van Diepen hinkstapspringen 11,44m
16 Levi van Diest hinkstapspringen 10,98m

Meisjes Junior A 4e plaats 7651punten
7 Pip Doesburg 100m 13,04s
18 Lisa Bruintjes 100m 14,10s
8 Didi Wals 200m 26,91s
12 Anouk Hellingh 200m 27,29s
2 Nora Winter 800m 02:29,1
7 Bess van Noord 3000m 11:54,5
5 Merel van Herp 400mh 01:11,5
3 AV Lycurgus Meisjes (4x400m) estafette 04:15,3
21 Emma de Koning speerwerpen 26,11m
5 Emma de Koning discuswerpen 29,85m
18 Hanna Voorberg discuswerpen 22,98m
5 Hanna Voorberg kogelstoten 9,84
7 Romee van Essen hoogspringen 1,55m
11 Anouk Haverkort hoogspringen 1,45m
4 Inez Bouwen hinkstapspringen 10,59m
2 Annebel Jaarsma polsstok 3,10m
Masters Mannen 4e plaats 5198punten
17 Ruud Stam 100 m 13,00s
1 Richard Janssens 200m 24,68s
8 Ben Bakker 400m 59,52s
15 Richard Molenaar 1500m 04:54,0
7 AV Lycurgus Mannen (4x100m) estafette 49,81s
2 Patrick Groot discus 46,48m
1 Robin Geertsma discus 43,83m
4 Patrick Groot kogel 14,01m
2 Robin Geertsma kogel 13,85m
4 Armand Ellsworth speerwerpen 37,92m
16 Ruud Stam hoogspringen 1,45m
14 Ben Bakker verspringen 4,10m
Masters Vrouwen 6e 3967 punten
11 Bianca van der Horst 100m 16,46s
7 Barbara Jakobs 200m 31,09s
6 Barbara Jakobs 400m 01:14,1
10 Danielle Jansen 1500m 07:34,3
5 AV Lycurgus Vrouwen (4x100m) estafette 57,68s
5 Sabine Graas discus 21,8m
7 Sabine Graas kogelstoten 8,32m
5 Tanja van der Plas hoog 1,45m
2 Tanja van der Plas verspringen 4,85m
9 Bianca van der Horst verspringen 3,48m

 

Sociaal:
Open splash