« terug naar tennis

15E SPORT 2000 KALVERPOLDER TOERNOOI KENT ALLEEN MAAR WINNAARS

01-04-2014 - Door: Peter Seymour

De winnaars in HD 3De omstandigheden waren zomers. Zondag was de finale dag na een week vol mooie tenniswedstrijden bij tennis vereniging Zaansport.

Toernooileider Ger de Reus was zeer te spreken over het niveau en de publieke belangstelling. "Uiteraard kijken we nu al uit naar volgend jaar en hebben Piet Paulusma gevraagd om het zelfde weer te leveren als dit jaar"

Voor de statistici onderons hebben we alle uitslagen op een rij gezet.. 

Onderdeel Pos. Naam Club
GD8
1 Niels Balke+Jose Balke T.V. Westzijderveld
2 Arnoud Uiterwaal+Manon Aerts T.V. Zaansport
DD8
1 Manon Aerts+Hilda Uiterwaal T.V. Zaansport
2 Karina Stuive+Henriëtte Volcklandt L.T.V. Zaandam
HD8
1 Hubert Aarts+Wouter Bahlmann L.T.V. Zaandam
2 Stefan Pompert+Joost Witteborg T.V. Tie-Breakers
GD7 35+
1 Iwan Blijd+Achinta Nassy T.C. 't Twiske
2 Johnny de Boer+Lilian Namink T.C. 't Twiske
DD7 35+
1 Heleen Hartog+Ellies van de Vooren K.Z.T.V./T.V. Westzijderveld
2 Karina Bloem-Roos+Annemarie Zwenne-Fonad T.V. Zaansport
HD7 35+
1 Dennis Geurtsen+Remco Reus T.V. Griffensteyn/T.V. Zaansport
2 Jacques van Doorn+Ruud Sluyter T.V. Zaansport
GD7
1 Chris Schöbel+Nikita Willems T.V. Westzijderveld/A.T.C. Kadoelen
2 Andrew Kessing+Brenda Smilde L.T.V. Zaandam
DD7
1 Mira Brouwer+Madelon Sanders T.V. de Gouw/T.V. Zaansport
2 Vera Cornelissen+Sabine van Hal T.V. Zaansport
HD7
1 I. Pas+Barry van der Pol T.V. Zaansport
2 Erik Pijl+Larry Pijl T.V. Zaansport
GD6 35+
1 Theo Knook+Michan Kos T.V. Wijdewormer
2 Philippe Lacoste+Paulina Bakker T.C. 't Twiske
DD6 35+
1 Manon Boonstra+Vera Milisavljevic T.V. Heb Durf/Twiske
2 Astrid van Buuren+Irma van der Stouwe T.V. Wijdewormer
HD6 35+
1 Peter Pals+Willem Schluter T.V. Westzijderveld
2 Andre Overmeer+Barry van der Pol T.V. Zaanstad-Zuid/T.V. Zaansport
GD6
1 Ruurd van Eijkeren+Suzan Hidayat T.V. Zaansport
2 Bas van der Vliet+Tammy Knopjes K.Z.T.V./L.T.C. De Poelstars
DD6
1 Paulina Bakker+Vera Milisavljevic T.C. 't Twiske/Twiske
2 Daphne Alderse-Baas+Christine Breedijk A.T.C. Kadoelen
HD6
1 Sander van der Ham+Bas van der Vliet K.Z.T.V.
2 Pim Bouwman+Martijn de Louw T.V. de Gouw
GD5
1 Raymond Weijand+Danique Kok K.Z.T.V.
2 Emiel van Eijkeren+Cindy Schots T.V. Zaansport
DD5
1 Noortje Linnekamp+Cindy Schots T.V. Zaansport
2 Monique van Doorn+Jeanette Groen- Van Dort T.V. Zaansport
HD5
1 Menno Geurts+Kevin van Loon T.V. Osdorp
2 Arie Hoff+Marcel Min T.V. Castricum
HD4
1 Tim Beijer+Jelmer van Vliet T.V. Westzaan
2 Menno Geurts+Kevin van Loon T.V. Osdorp

Winnaars
Onderdeel Pos. Naam Club
HD3
1 Frank Geuke+Mark Sijthoff Krommenieër L.T.V.
2 Jorn Postma+Jelmer Ybema T.V. Tie-Breakers/L.T.C. De Drie Posten

 

Sociaal:
Open splash